POLSKIE PORODUKTY | DOBRA JAKOŚĆ| LAMPY ARGON kontakt@zamowlampy.pl

O nas

Specjalnością sklepu lampy-luxpol.pl, działającego pod adresem www.lampy-luxpol.pl jest sprzedaż dobrej jakości oświetlenia polskiej marki ARGON w przystępnych cenach.

W świecie opraw oświetleniowych wiele się dzieje, gdyż ogromny potencjach, jaki w nich drzemie, nie został jeszcze w pełni odkryty. Odpowiednie światło jest elementem koniecznym dla ekspozycji naszego wnętrza i znajdujących się w nich przedmiotów. Dobrze przemyślane oświetlenie buduje bowiem charakter pomieszczenia, dopełnia jego wystrój, pomaga podkreślić walory, a także wzmocnić kolor lub skierować uwagę na konkretny przedmiot. 

W swojej ofercie posiadamy oryginalne produkty, takie jak lampy wiszące (żyrandole, plafony sufitowe, zwisy), lampy biurkowe, lampy podłogowe, kinkiety, oświetlenie LED, lampy ogrodowe - wszystkie made in Poland producenta oświetlenia ARGON z wieloletnią tradycją, obecnego na rynku polskim i europejskim, który od wielu lat z powodzeniem sprzedaje swoje produkty zarówno w sieciach handlowych, jak również wykonuje lampy na zlecenia i we współpracy z projektantami wnętrz.

Zróżnicowana stylistyka dostępnego asortymentu, atrakcyjne ceny oraz liczne promocje - właśnie to przyświeca nam w prowadzeniu sklepu internetowego. Nieustannie poszerzamy i aktualizujemy ofertę, wzbogacając ją o tradycyjne i nowoczesne lampy. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom Klientów.

Firma ARGON prezentuje w swojej ofercie produkty wykonane z bardzo dobrych gatunkowo surowców, m.in. z mosiądzu, drewna, stali. Klosze pochodzą ze znanych polskich hut szkła, elementy drewniane dostarczają polscy dostawcy, natomiast części metalowe wykonywane są w siedzibie Firmy. Oświetlenie produkowane jest w oparciu o własne projekty. Lampy ARGON można modyfikować w zakresie zmian kolorów dodatków, wydłużania lub skracania przewodów itd. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani także zamówieniami specjalanymi, to razem znajdziemy możliwości realizacji różnych koncepcji. 

Ponadto w naszej ofercie znajdują się również żarówki.

Modele lamp wytwarzane są zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa oraz posiadają Deklarację Zgodności (na wyroby posiadające Deklarację Zgodności nakładane jest oznaczenie CE, i zgodnie z powyższym: "Domniemywa się, że wyrób na który umieszczono oznakowanie zgodności lub dla którego sporządzono dokumentację potwierdzającą spełnienie zasadniczych wymagań, jest zgodny z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach" - Dz. U. z 2002 r. Nr 166, poz. 1360, art. 12)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu oraz dołączenia do grona zadowolonych Klientów.

Życzymy udanych zakupów!

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów